O Vile Elis

Plánujete víkendový, prázdninový či třeba jen pracovní pobyt v Jeseníku? Máme pro Vás příjemné ubytování v pěti dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji (dvě ložnice ) s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je nově i čtyřlůžkový apartmán se dvěmi oddělenými ložnicemi včetně kompletně vybavené kuchyně. Ubytovaní hosté mohou k odpočinku a relaxaci, po předchozí domluvě a za poplatek, využít privátní  infrasaunu. V přízemí budovy je restaurace "Naše BiSTRO" s terasou a výhledem do  zahrady která je provozována jiným subjektem. Rodiče a hlavně jejich ratolesti pak určitě ocení zázemí pro děti umístěné v oplocené zahradě, jako je pískoviště, houpačka a prolézačka se skluzavkami. 

UPOZORNĚNÍ : Snídaně Pá-Ne vždy a bez předchozí domluvy. Snídaně Po-Čt po předchozí domluvě. Snídaně nejsou zahrnuty v ceně pobytu.

 Velkou přidanou hodnotou všech těchto služeb soustředěných ve Vile Elis je její strategická poloha bezprostředně u vlakového nádraží Jeseník. Tímto se přímo nabízí všem návštěvníkům Jeseníků, kteří buď nemají k dispozici vlastní dopravní prostředek nebo prostě a jednoduše preferují pohodlné a bezpečné cestování vlakem. Z jesenického nádraží pak mohou vyrážet podle chuti buď směrem k horám,třeba na známou Ramzovou (výchozí bod na Šerák) či opačným směrem na Mikulovice a rovinaté polské pohraničí do Glucholaz a dále např. k Otmuchovským jezerům nebo do Nysy.

NOVINKA !!!  Pro ubytované  hosty Vily ELIS je od 20.12.2018 k dispozici dobíjecí stanice pro elektromobily a elektrokola. 

Zodpovědná osoba / obsluha: Kuděla Roman (správce) mob. 727 899 731. 

Aktuální stav

Aktuální stav

Vila Elis je architektonicky cenná budova z roku 1904 po kompletní rekonstrukci. Nachází se v blízkosti centra lázeňského města Jeseník, který nabíz ... (více)
Historie Vily Elis

Historie Vily Elis

Jméno rakouské císařovny Alžběty (1837 - 1898), oné krásné a tajemné Sissi, nesla do roku 1945 nejen ulice, na níž vila stála: Elisabethstrasse, al ... (více)
Rekonstrukce vily

Rekonstrukce vily

Rekonstrukce  romantické, secesní vily  byla zahájena v roce 2011.  Investor a zároveň majitel nemovitosti společnost SART -  stavby a rekonstrukce a. ... (více)